Zajęcia dla dzieci

W czasie kwarantanny większość zajęć odbywa się w trybie online. Na zajęcia online niezbedna jest poprzednia rejestracja. Dodatkowe informacje na stronie FB i w harmonogramie .

Zajęcia dla dzieci

Nasza fundacja oferuje szeroki zakres różnych zajęć dla dorosłych, ale nie mniej interesujące grupy pracują dla dzieci! Szybciej wybieraj, co uwielbia Twoje dziecko i rejestruj jego!
Lekcje dla najmłodszych dzieci!

Okazuje się, że nauka czytania jest zabawna i ciekawa, szczególnie u nas! Metodą Zaitseva nauczymy Twoje dziecko czytać po ukraińsku! W klasie śpiewamy, gramy w kostkę, bawimy się, więc dzieci zostaną zadowoleni!

Magiczne emocje
Bardzo ważne jest nauczenie dzieci, jak właściwie wyrażać swoje emocje, aby pokazać im, jak my pokazujemy miłość, przyjaźń i jak radzić sobie ze smutkiem. Będziecie zaskoczeni tym, jak  dziecko nauczyło się kontrolować swoje emocje, a więc z pewnością jemu  łatwiej będzie komunikować się z innymi ludźmi. Aby osiągnąć celu, stosujemy różnorodne techniki, które robią na dzieci wrażenie!

Art-studio
Jest to przestrzeń, w której Twoje dziecko będzie mogło przejawić całą swoją wyobraźnię, kreatywność i twórczość. Dobieramy ciekawe warsztaty dostosowane do wieku i preferencji dziecka i zmieniamy zajęcia co tydzień! Dla najmłodszych uczestników oferujemy zajęcia z mamą lub tatą, ponieważ tak ważne jest, aby dzieci odczuwały wsparcie swoich bliskich podczas pierwszych osiągnięć w dziedzinie sztuki!

Sztuka rysowania
Rysowanie dla dziecka to jeden ze sposobów poznawania świata i ekspresji emocjonalnej, świetna metoda rozwijania umiejętności motorycznych, kreatywności i wyobraźni. Korzyści z rysunku trudno przecenić, ponieważ żadna sztuka nie jest w stanie w pełni przekazać widocznych zjawisk świata, obrazów człowieka i przyrody. Jako prawdziwy artysta twoje dziecko krok po kroku nauczy się wszystkich podstaw widzenia przestrzennego  i odtworzy swoją wizje na papierze.

Lekcja muzyki „Mama + dziecko”
Muzyka jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka, pomaga nam szybciej przyswajać informacje, reguluje tło emocjonalne i pomaga nam się rozwijać. Dlatego na naszych zajęciach nie uczymy się trudnych wyrazów, uczymy się odczuwać muzykę, czerpać z niej prawdziwą przyjemność. Dzieci są zachwycone tak interesującymi zajęciami i tym, a jaka to jest terapia dla mamuś – zobaczyć, jak jej maluch entuzjastycznie uczestniczy w procesie kreatywności

Matematyka
Biorąc pod uwagę wszystkie różnice między systemem edukacji Ukrainy i Polski, dzieci często potrzebują pomocy w nauce matematyki i przygotowaniu do egzaminów. Dlatego nasza fundacja proponuje dołączyć do cudownego towarzystwa ze wspaniałymi nauczycielami i zapomnieć o trudnościach z królową nauk – matematyką!

Robotyka
Czy lubisz programować? Może chcesz być „naukowcem”? Zapraszamy do wypróbowania ciekawej lekcji – kreatywnej robotyki! Nowoczesne technologie, kreatywność i wiedza z zakresu nauk ścisłych – pomagają bawić się i spędzać czas oraz zdobywać nowe umiejętności!

Angielski
We współczesnym świecie życie bez angielskiego jest bardzo trudne, angielski jest potrzebny wszędzie! Dlatego zachęcamy wasze dzieci do nauki angilskigo, nauki ciekawej i, co ważniejsze, – skuteczniej! Spotkanie z angielskim to nie tylko zabawna i poruszająca gra, to zabawna piosenka w języku angielskim, to zadanie z kolorowymi ołówkami, gra sceniczna, wypełnianie kreskówek, czytanie opowieści, uczenie sie wierszy. Dzieci na pewno to lubią!

Język ukraiński
Aby nasze dzieci pamiętały nasz język, mogły pisać i kompetentnie wyrażać swoje myśli, zapraszamy do nauki ukraińskiego dla młodszych uczniów. To nie są nudne i typowe lekcje ze szkoły. Nasz nauczyciel dobiera ciekawe zadania, które będą przydatne i zachwycą dzieci!

Studio wokalno-teatralne
Na tych lekcjach Twoje dziecko będzie mogło nauczyć się sztuki wokalnej i teatralnej, opanować umiejętności improwizacji, poprawić dykcję, zapoznać się i nauczyć się grać na podstawowych instrumentach muzycznych! Atmosfera sztuki jest zawsze interesująca i panuje tutaj!