Kurs dla młodych animatorów ze środowisk mniejszościowych i migranckich to bezpłatny 5-ciodniowy program warsztatów, który odbędzie się między 9 a 13 sierpnia 2021 r. w Domu Ukraińskim w Przemyślu. Kurs skierowany jest do osób w wieku 18-35 zamieszkujących / aktywnych na obszarze województw dolnośląskiego, śląskiego, mazowieckiego, małopolskiego, podkarpackiego.  

Rekrutacja trwa do 20 czerwca 2021 r.

Dzięki uczestnictwie w kursie:  

  • dowiesz się, jak zmieniać rzeczywistość wokół siebie,  
  • wzmocnisz siebie (w tym w kontakcie z innymi),  
  • poznasz narzędzia aktywności obywatelskiej,  
  • nauczysz się generować pomysły na działanie,  
  • wzmocnisz swoje kompetencje komunikacyjne,  
  • nauczysz się planować i realizować inicjatywy.

📄 Aby wziąć udział w kursie należy do 20 czerwca 2021 r. wypełnić formularz: https://forms.gle/LZz45hDWVSUuHEbXA  Do 15 lipca poinformujemy Cię czy zostałeś/ zakwalifikowany/a do udziału w kursie.  Uwaga! Wypełnienie formularza rekrutacyjnego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w kursie.

Udział w wydarzeniu wymaga znajomości języka polskiego na poziomie średniozaawansowanym. Kurs jest BEZPŁATNYUczestnikom kursu w czasie jego trwania zapewniamy nocleg, wyżywienie, a także zwrot kosztów dojazdu.  

W razie jakichkolwiek pytań napisz:
📧 katarzyna.komar@ukraincy.org.pl
📞 albo zadzwoń: 888 126 922. 

Działanie organizowane jest w ramach Koalicji Organizacji Mniejszościowych i Migranckich z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. 

👉 Wypełnij krótki formularz:
https://forms.gle/16FUPNZyTb9NWMVt9

do 20 czerwca 2021 r., a my odezwiemy się do Ciebie z informacją czy zostałeś/aś zakwalifikowany/a do udziału w Kursie.