#зустріч_карантинимо_весело
#зустріч_конкурс,
#zustricz_kwarantanna_wesoło
#zustricz_konkurs

Podczas kwarantanny bardzo ważne jest utrzymanie dobrego nastroju i pomaganie dzieciom w ciekawych i satysfakcjonujących czynnościach. Dlatego, aby wesprzeć naszych młodych czytelników, postanowiliśmy stworzyć zabawne zajęcia online: flash moby,  wideo lekcje, warsztaty i kreatywne konkursy.

Od 23 marca do 1 kwietnia w Fundacji Zustricz zorganizowano konkurs 0nline dla dzieci „Quarantanna na wesoło”.

Zadania zostały dobrane tak, aby dzieci mogły wykazać się kreatywnością i twórczością – zaśpiewać piosenkę i wymyślić rytmiczny akompaniament na swoich kubeczkach, zrobić figurke origami i stworzyć grę poznawczą. Za najlepszą pracę przygotowaliśmy nagrody.

Angelina Trembach otrzymała specjalną nagrodę (pastelowe farbe, monetę kolekcjonerska, ołówek, słodycze) za pięknie wykonane trzech zadań.

Nagrodę specjalną (książkę z zadaniami i łamigłówkami, monetę kolekcjonerską, ołówek, słodycze) za najbardziej kreatywny projekt „Piznajko” otrzymała Solomijka Taratuto

Uczestnicy, którzy otrzymali nagrodę za udział, drewniany instrument muzyczny, słodycze, monetę kolekcjonerską, zestaw – długopis, ołówek i brelok do kluczy:

Polina Poniakina
Marija Borodaj
Marta Gelik
Nikol Gnes
Żenia Slepych

Dziękujemy wszystkim za udział i przygotowujemy nowe edukacyjne zadania i filmiki.